CENNIK AUDI S3 LIMOUSINE

Okres najmu Cena bez kaucji / doba Cena z kaucją (3 000 zł)
1 doba 500 zł –10%
2 – 3 doby 450 zł –10%
4 – 6 dób 400 zł –10%
7 – 13 dób 350 zł –10%
14 – 21 dób 250 zł –10%
22 – 29 dób 225 zł –10%
Miesiąc 5500 zł tylko z kaucją

Limit kilometrów

Doba250 km
3 dni700 km
7 dni1500 km
30 dni3000 km
Po przekroczeniu limitu dopłata 1zł/km

Wynajem Audi S3

Lubisz poczuć dreszczyk emocji za kierownicą? Nawet jeśli na co dzień jesteś opanowanym i statecznym właścicielem auta, z pewnością masz ochotę raz na jakiś czas przerwać tę monotonię. Wszystkim Klientom kochającym mocny ryk silnika i wyjątkowe przyspieszenie proponujemy wynajem rewelacyjnego Audi S3 z naszej wypożyczalni w Kielcach. Oferujemy możliwość wydzierżawienia pojazdu z kaucją lub bez niej na dobę, 3, 7 lub 30 dni. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my dowieziemy samochód wprost pod drzwi Twojego domu.

Marzysz o sportowym aucie z charakterem? Postaw na wynajem Audi S3!

Piękna, harmonijna sylwetka, mnóstwo mocy pod maską i niezapomniane wrażenia – to wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki – wystarczy, że postawisz na wynajem Audi S3 w NoxonCar. Bez zbędnych formalności czy kaucji w kilka chwil wynajmiesz szybkie, sportowe, w pełni ubezpieczone auto, które pozwoli Ci na wyruszenie w nieznane. Audi S3 to wspaniała maszyna stworzona do rozwijania dużych prędkości, która świetnie się prowadzi, zapewniając mnóstwo dobrej zabawy za kierownicą.

Zaimponuj znajomym lub rodzinie – wypożycz piękne auto w dobrej cenie

Randka, ważne spotkanie, prestiżowa impreza – są takie wydarzenia, na których potrzebujesz czuć się pewnie. Odpowiednią oprawę może zapewnić Ci wybór luksusowego auta. Nie musisz jednak od razu wydawać oszczędności życia – w naszej wypożyczalni oferujemy wynajem rewelacyjnego Audi S3, które na pewno przyciągnie spojrzenia. Elegancki, o sportowej linii i niesamowitym brzmieniu silnika samochód sprawi, że poczujesz się jak nigdy dotąd.

Jak wypożyczyć Audi S3 na terenie Kielc?

Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz maila, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie wynajmu Audi S3. Gwarantujemy pełną satysfakcję ze współpracy z firmą NoxonCar oraz atrakcyjne ceny. Już dziś skorzystaj z okazji, aby poczuć się wyjątkowym kierowcą!