CENNIK MERCEDES A45 AMG

Okres najmu Cena bez kaucji / doba Cena z kaucją (3 000 zł)
1 doba 650 zł –10%
2 – 3 doby 600 zł –10%
4 – 6 dób 500 zł –10%
7 – 13 dób 450 zł –10%
14 – 21 dób 350 zł –10%
22 – 29 dób 300 zł –10%
Miesiąc 7500 zł tylko z kaucją

Limit kilometrów

Doba250 km
3 dni700 km
7 dni1500 km
30 dni3000 km
Po przekroczeniu limitu dopłata 1zł/km

Wynajem Mercedesa A45 AMG – Kielce

Szukasz nowoczesnego, bezpiecznego, a zarazem efektownego pojazdu? Zależy Ci na wypożyczeniu auta, które świetnie sprawdzi się w różnych warunkach? Postaw na niezawodnego Mercedesa A45 AMG pozwalającego na wygodną jazdę niezależnie od pogody czy typu nawierzchni. Do naszej wypożyczalni samochodów w Kielcach zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zarówno wynajmem krótko-, jak i długoterminowym.

NoxonCar – ekspresowy wynajem aut

Doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań Klientów, wychodząc naprzeciw nawet największym wymaganiom. W NoxonCar oferujemy atrakcyjną flotę najnowocześniejszych samochodów, takich jak np. Mercedes A45 AMG, a także szybki wynajem z minimum formalności. Mieszkasz w Kielcach, jesteś tu na urlopie bądź w podróży służbowej? Z przyjemnością zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb! Zaufaj specjalistom z wypożyczalni samochodów NoxonCar w Kielcach już dziś!

Mercedes A45 AMG – auto idealne na wynajem

Jeżeli cenisz sobie duży komfort jazdy, luksusowe wyposażenie oraz gwarancję bezpieczeństwa, Mercedes A45 AMG będzie w sam raz dla Ciebie! To nowoczesny pojazd bogaty w praktyczne akcesoria, umożliwiający wygodną podróż trwającą nawet wiele godzin. Chciałbyś dowiedzieć się więcej, na temat warunków wynajmu w wypożyczalni samochodów NoxonCar w Kielcach? Skontaktuj się z przedstawicielami naszej firmy, aby wybrać dogodny wariant najmu Mercedesa A45 AMG.

Bezpieczna podróż – tylko z pojazdami od NoxonCar

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę całkowicie sprawnych, dysponujących aktualnymi przeglądami aut, takich jak Mercedes A45 AMG. Nie da się ukryć, że jest to niepowtarzalny pojazd pozwalający na bezpieczną, spokojną, a zarazem komfortową podróż, niezależnie od tego, czy mowa o poruszaniu się po mieście, czy na długich trasach. Odwiedź wypożyczalnię samochodów NoxonCar w Kielcach – postaw na Mercedesa A45 AMG już teraz!